Kontakt

Fællessekretariatet

Gl. Køge Landevej 137
2500 Valby
Tlf.: +45 36 16 11 13
Mail: kontakt@weshelter.dk
Cvr. 80968515

Bankoverførsler:
Reg. 9570
Konto nr. 0009001859

MobilePay:
69 212

Presse:
Kommunikationskonsulent Jane Fogedby, jf@weshelter.dk, +45 42 40 65 89

Download direktør Ole Abildgaard Mikkelsens pressefoto her

Ansatte

Amalie Skriver Nielsen
Udviklingspraktikant

Anita Damkjær Eriksen
Frivilligkonsulent

Anna Tufte
Analysemedarbejder

Helle Ourø Nielsen
Chefkonsulent

Jane Fogedby
Kommunikations- og indsamlingskonsulent

Kasper Waale
Kommunikationsmedarbejder

Lise Trier Larsen
Organisationskonsulent

Maria Mousten
Studentermedhjælper

Nikolaj Olsen
Leder, væresteder og det opsøgende arbejde

Ole Abildgaard Mikkelsen
Direktør

Stine Åkerstrøm Christiansen
Kommunikationspraktikant

Vibeke Bruun-Toft
Udviklingskonsulent

Kontakt til de sociale tilbud i WeShelter

Kollegiet Gl. Køge Landevej

Gl. Køge Landevej 137
2500 Valby
Tlf.: +45 36 30 43 21
Mail: kollegiet@kollegiet.info

Forstander: Nikolaj Olsen (nikolaj@kollegiet.info)

RG60

Rådmandsgade 60
2200 København
Tlf.: +45 35 10 54 55
Mail: info@rg60.dk

Forstander: Thommi Nielsen (thommi@rg60.dk)

N.A.B.O. Center

Portugalsgade 10
2300 København S
Tlf.: +45 30 36 80 70
Mail: amager@nabocenter.dk

Daglig leder: Bente Clausen (bc@nabocenter.dk)

Pegasus

Enghavevej 110, st.
2450 København SV
Tlf.: +45 22 89 06 09
Mail: pegasus@weshelter.dk

Daglig leder: Tina Grevsen (tina@weshelter.dk)

Offsides Sociale Haver

Tlf.: +45 35 35 73 44 / 40 45 05 49
Mail: projektoffside@projektoffside.dk

Leder: Nikolaj Olsen (nikolaj@kollegiet.info)